grafika

Profesionálna grafická práca a moderné trendy – to sú hlavné aspekty návrhov webových stránok, vytvárania plagátov, rôznych druhov bannerov, ale aj jednoduchých tlačovín. Spájame vaše predstavy s našimi skúsenosťami a vytvárame tak jedinečný výsledok.

Branding

Identita firmy

Identita firmy a komunikácia smerom k zákazníkovi je jeden z kľúčových aspektov budovania dobrého mena a značky. V súčasnosti sa možno častejšie stretávate s označením „branding“. Ide o budovanie pozitívneho vnímania vašej spoločnosti, produktov a služieb prostredníctvom marketingovej komunikácie a práve to je našim poslaním. Navrhnúť pre vás branding na mieru, ktorý vás odlíši, no zároveň jasne identifikuje.

Dizajn manuál

Dizajn manuál je spôsob, ktorým dokážete detailne identifikovať svoju firmu. Jeho súčasťou sú pravidlá a pokyny pre fungujúci brand-management značky, definuje a rozvíja vizuálny štýl a spôsob komunikácie. Obsahuje pravidlá korporátnej identity, čo znamená, že definuje to, ako má vyzerať písmo, logo, farby, slogan a iné grafické podklady. Slúži ako základný dokument k propagácii, rešpektuje firemný charakter, víziu a posolstvo – je originálny a jedinečný.

Logo

Zapamätateľná vizuálna identita v podobe loga je neoddeliteľnou súčasťou marketingovej komunikácie a formou odlíšenia vašej firmy od konkurencie. My vám logo navrhneme tak, aby bolo originálne, efektívne využiteľné a vystihovalo charakter vašej spoločnosti.

Máte otázky

Kontaktujte nás

Kontaktny formular

služby

Reklamné kampane
Projekcia a LED

nájdete nás

ersor s.r.o

Máj. povst. česk. ľudu 2175/50
Brezno 977 03

IČO: 47943858
IČ DPH: SK2024147312
DIČ: 2024147312

© 2023 ersor s.r.o.    Reklamná agentúra    Všetky práva vyhradené    Cookies      Ochrana osobných údajov
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram