#branddna #brandstrategy #workclothes #webdesign #video
BaFit Academy je pohybové štúdio so sídlom v Banskej Bystrici. Svojim zákazníkom ponúka široké spektrum skupinových cvičení, ktoré sú vedené pod dohľadom certifikovaných trénerov a inštruktorov. Okrem pravidelných hodín štúdio organizuje rôzne eventy, workshopy a špeciálne podujatia. Naša spolupráca s BaFit Academy je nepretržitá od samotného vzniku štúdia.
Logo
Našou prvotnou úlohou na začiatku spolupráce bolo vytvorenie loga a dizajn manuálu pre BaFit Academy. Následne sme pracovali na spustení webovej stránky, kde sme okrem samotného spustenia webu pracovali aj na jeho obsahu - od spracovania fotografií, cez grafický návrh až k programovaniu.

V súčasnosti pre pohybové štúdio zabezpečujeme grafické, foto aj video služby, ktorých výsledkom sú reklamné predmety v podobe tlačovín, rôzne druhy textilu (potlačeného aj vyšitého), ale aj digitálne výstupy vo forme fotografií či after videí.

služby

Reklamné kampane
Projekcia a LED

nájdete nás

ersor s.r.o

Máj. povst. česk. ľudu 2175/50
Brezno 977 03

IČO: 47943858
IČ DPH: SK2024147312
DIČ: 2024147312

© 2023 ersor s.r.o.    Reklamná agentúra    Všetky práva vyhradené    Cookies      Ochrana osobných údajov
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram