textil

Firemné oblečenie pre zamestnancov, tématický textil pre váš event alebo reklamný predmet v podobe trička, mikiny, tašky, šatky či ponožiek. Aj takúto formu reklamy dokážeme zabezpečiť. Potlač alebo výšivka? Všetko podľa vašich predstáv aj s návrhom dizajnu. Pre zákazníkov zabezpečujeme textil značky MALFINI, ale aj rôznych iných.

Potlač

Potrebujete reklamný textil, označenie odevu alebo iný merch? V tomto prípade vám okrem strojové vyšívania ponúkame službu – potlač textilu. Vieme skĺbiť požiadavky zákazníka, jeho nápad s kvalitou. Okrem toho vám naši kolegovia pomôžu s kreativitou a navrhnú vám dizajn potlače. Pre zákazníkov zabezpečujeme aj textilné výrobky (bundy, tričká, vesty , atď…) na potlač, a to značky MALFINI.

Typy potlače

#1
sieťotlač
#2
digitálna tlač
#3
sublimácia

Strojové vyšívanie

Vo svojich službách ponúkame vyšívanie na textil (tričká, mikiny, pracovné odevy, uteráky, čiapky, krstové košieľky, polokošele, vesty, zástery a pod.). Výšivka na odeve je dlhotrvajúca, kvalitná a odolná voči mechanickému poškodeniu. Vďaka tomu je vyšívanie spoľahlivý spôsob značenia textilu. Počítačom riadené vyšívanie je presné, čím dokážeme vytvoriť označenie podľa vašich predstáv. Ponúkame širokú škálu farebných nití, čím splníme požiadavky aj náročných zákazníkov. Okrem toho vyrábame nášivky na kvalitný filcový materiál rôznych farieb, ktoré priamo prišijeme na textil.

Vlastnosti strojového vyšívania:

Trvácnosť

Presnosť

Kreativita

Estetika

Kvalita

Druhy výšivky

#1
klasická výšivka
#2
nášivky
#3
aplikovaná výšivka

Máte otázky

Kontaktujte nás

Kontaktny formular

služby

Reklamné kampane
Projekcia a LED

nájdete nás

ersor s.r.o

Máj. povst. česk. ľudu 2175/50
Brezno 977 03

IČO: 47943858
IČ DPH: SK2024147312
DIČ: 2024147312

© 2023 ersor s.r.o.    Reklamná agentúra    Všetky práva vyhradené    Cookies      Ochrana osobných údajov
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram