projekcia
& LED

V dnešnej dobe je videoprojekcia súčasťou takmer každej firemnej prezentácie, školenia, konferencie, propagácie výrobkov či služieb vašej spoločnosti, kultúrno-zábavného alebo športového podujatia. Postaráme sa o to, aby vaši hostia či návštevníci mali ten najlepší obraz. Sprostredkujeme a zabezpečíme kompletnú techniku pre vaše podujatie, či už sa koná v interiéri alebo exteriéri. Súčasťou našich služieb je následne možnosť finálneho spracovania video záznamu a post produkcia.

live stream

Zabezpečíme vám živý prenos spoločenských podujatí rôzneho charakteru. Live stream, alebo živé vysielanie, slúži k prenášaniu audiovizuálneho materiálu prostredníctvom internetu. Priamy prenos je nástroj, vďaka ktorému dokážete osloviť širšie publikum na sociálnych sieťach a zasiahnuť vašu cieľovú skupinu.

projekcie

Využitím projekcie dokážete zatraktívniť svoje prezentácie, workshopy, konferencie a iné eventy. Prostredníctvom videoprojekcie dokážete publiku sprostredkovať informácie efektívnejšie, interaktívnou a zrozumiteľnou formou. Požiadavky a náročnosť technického vybavenia riešime v závislosti od charakteru klienta a projektu, ktorý zastrešujeme. Našim cieľom je, aby audiovizuálny obsah, prenesený smerom k návštevníkom, bol v čo najvyššej kvalite.

Máte otázky

Kontaktujte nás

Kontaktny formular

služby

Reklamné kampane
Projekcia a LED

nájdete nás

ersor s.r.o

Máj. povst. česk. ľudu 2175/50
Brezno 977 03

IČO: 47943858
IČ DPH: SK2024147312
DIČ: 2024147312

© 2023 ersor s.r.o.    Reklamná agentúra    Všetky práva vyhradené    Cookies      Ochrana osobných údajov
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram